Nova agora

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nova agora

Forum za ozbiljne rasprave u trenucima kad se odmaramo od zajebancije, i obratno.


    Da li palačinke okrećete nožem ili ih prevrćete u vazduhu?

    avatar
    Jova
    Admin


    Broj poruka : 14
    Datum upisa : 20.01.2011

    Da li palačinke okrećete nožem ili ih prevrćete u vazduhu? Empty Da li palačinke okrećete nožem ili ih prevrćete u vazduhu?

    Počalji  Jova Sub Jan 22, 2011 7:42 pm

    Mislim da je ovo pitanje od ključne važnosti Exclamation za opstanak naših tava i noževa. Tek kada sam počeo da prevrćem palačinke u vazduhu, shvatio sam koliko je samo puta tava bila izgrebana nožem. A to i sam nož oštećuje - pa on postaje tup. Da i ne govorim o parčićima metala i teflona (inače kancerogenog!) koji iz izgrebane tave dospiju u palačinke.

    Niste ni svjesni da jedenje palačinki okrenutih nožem može da izazove rak!

    A samo prevrtanje u vazduhu je vrlo jednostava stvar ako imate dobru tavu. Nikakav problem za naučiti. Otkako sam počeo da prevrćem palačike u vazduhu, nijednom nisam upotrebio nož za njihovo okretanje. Nit se lijepe ni ništa. Okretanje u vazduhu, nikakav problem!

    Da li vi još uvijek okrećete nožem palačinke ili ste najzad ovladali plemenitom vještinom okretanja palačinki u vazduhu?!

      Sada je Pet Maj 03, 2024 2:24 am